Haber

Selahattin Demirtaş’tan karikatür çağrısı: Girdiğiniz teyzeye dikkat edin

Edirne Cezaevi’nde tutuklu bulunan eski HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, Emek ve Özgürlük İttifakı mitinginin yarın saat 13.00’te Kartal Meydanı’nda düzenlenmesi çağrısında bulundu.

Çizdiği karikatürle çağrısını yapan Demirtaş, “Yarın 1’de Kartal Meydanı’nda mitingimiz var unutmayın. Ulaşım maalesef pahalı ama halay bedava. Orada buluşalım, sürprizlerimiz var!” dedim.

Demirtaş imzalı karikatürde halay çekenler ve “Tamam halay güzel ama girdiğin halaya dikkat et” sözleri ve “Seçimi Unutma” ibaresi yer alıyor.

Halkların Demokratik Partisi (HDP), Türkiye İşçi Partisi (TİP), Emek Partisi (EMEP), Sosyal Özgürlük Partisi (TOP), Emek Hareket Partisi (EHP) ve Emek ve Özgürlük İttifakı’nın kurduğu Emek ve Özgürlük İttifakı Sosyalist Meclisler Federasyonu (SMF), “Savaşı, Zulmü Durduralım” sloganıyla ilk ortak mitingini 15 Ocak Pazar günü İstanbul Kartal Meydanı’nda gerçekleştirecek.

İttifak bileşenlerinin eşbaşkanları, liderleri ve sözcülerinin katılacağı miting saat 13.00’te başlayacak. (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu