Renk

HER ANA UYGUN: OMEGA AQUA TERRA

Marka elçileri Zoë Kravitz, Zhou Dongyu ve Eddie Redmayne, OMEGA’nın kapsamlı yeni saat koleksiyonu ‘Aqua Terra Shades’i tanıtmak için ön plana çıktılar.

Her bir marka elçisinin kişiliğini yansıtan “Every Shade of You” adlı özel kampanyada temalar, renk tercihleri ​​ve kişisel görünümlerden bahsediliyor. Bir dizi çarpıcı görsel ve klip içeren kampanya, her marka elçisinin kişiliğini her yönden gözler önüne seriyor. Sea Shell Pink’in canlılığı ya da Sandstone’un mütevazı duruşuyla bu koleksiyon her ruh haline uyum sağlıyor.

İlgili Makaleler

Kampanya çekimlerinde tepeden tırnağa siyah giyinen marka elçileri, Aqua Terra’nın canlı kadranlarını öne çıkarmak için farklı renklerle çevrelendi.

OMEGA başkanı ve CEO’su Raynald Aeschlimann şunları söyledi: “Eddie, Zoë ve Zhou bu kampanya için mükemmel yıldızlar. Yaratıcı ruhları, becerileri ve farklı yaşam tarzları bu çok yönlü koleksiyona mükemmel bir şekilde uyuyor. Müşterilerimize yeni şeyler düşünmeleri için ilham vermeyi umuyoruz. onların da takmayı sevecekleri renkli bir saat.” diyor.

OMEGA Aqua Terra Shades koleksiyonu, okyanustan toprak tonlarına kadar çok çeşitli kadran renkleri sunar. 34 ve 38 mm çaplarında üretilen saatler Atlantik Mavisi, Defne Yeşili veya Terracotta gibi pastel tonlarla her tarza uygun pek çok seçenek sunuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu